Назва:“ЮГ АГРОЛІДЕР”
Сайт компанії:www.ug-agrolider.com.ua
 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юг Агролідер» працює на ринку виробників посівного матеріалу з 2008 року. У той час, коли виробників якісного посівного матеріалу можна було перерахувати на пальцях, команда однодумців об’єдналася для того, щоб забезпечити товаровиробників України насінням соняшнику, кукурудзи та сої вітчизняної та зарубіжної селекції. Місія компанії – задоволений споживач, який отримує якісний посівний, та високі врожаї.


Назва:“Альфа Хімгруп”
Сайт компанії:www.alfachem.com.ua
 

Цілком Українське виробництво, створене з використанням новітніх технологій та оснащене найсучаснішим обладнанням. Для створення нових препаратів компанія обирає постпатентні активні речовини. Що дозволяє гарантувати високу ефективність, при відносно невеликій собівартості.


Назва:“УКРАВІТ”
Сайт компанії:www.ukravit.com.ua
 

Коорпорація UKRAVIT – найбільший український виробник, лідер на ринку засобів захисту рослин, яка розпочала свою роботу в Україні з 1999 року. Основним напрямком діяльності корпорації є власне виробництво сучасних, високоефективних пестицидів та агрохімікатів, в тому числі добрив з мікроелементами та засобів знищення побутових шкідників.


Назва:“ВНІС”
Сайт компанії:www.vnis.com.ua
 

(Всеукраїнський Науковий Інститут Селекції) – піонер і лідер на ринку вітчизняних сортів і гібридів. Всеукраїнський науковий інститут селекції є першою та найпотужнішою приватною селекційною установою на теренах України. Результатом селекційної діяльності є нові сорти і гібриди, які ми пропонуємо Вашій увазі.


Назва:“АПК МАЇС”
Сайт компанії:www.mais.ua
 

Група компаній «МАЇС» м. Черкаси – основний профіль – насінництво кукурудзи. Каталог компанії нараховує понад два десятки гібридів різних груп стиглості. Переважна їх кількість пропонується для Лісостепу, основної зони, що продукує кукурудзу та для Північного степу. Продукцію «МАЇСу» охоче висівають у всіх областях, що сукупно становить 10 відсотків площ кукурудзи в Україні.


Назва:“БІОНА”
Сайт компанії:www.biona.ua
 

Компанія спеціалізується на розробці і впровадженні біотехнологій в агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистої і безпечної для кінцевого споживача. Компанія відстежує всі світові тенденції і йде в ногу з часом. Всі біопрепарати сертифіковані і мають повний пакет необхідних документів. Компанія може з гордістю сказати, що їх біопрепарати на ринку займають лідируюче місце.


Назва:“НЕРТУС АГРО”
Сайт компанії:www.agro.nertus.ua
 

Компанія «Нертус Агро» є офіційним партнером НДІ рільництва та овочівництва м. Нові Сад (Сербія) і володіє офіційним правом виробництва насіння гібридів соняшнику і кукурудзи. Насіння гібридів вирощуються в умовах суворої просторової ізоляції в господарствах центральної, східної та південної України. Компанія дотримується всіх, без винятку, технологічних вимог, необхідних для виробництва високоякісного насіннєвого матеріалу. Хімічний захист посівів забезпечується оригінальними пестицидами торгової марки НЕРТУС®. батьківських формах сербської селекції.


Назва:“ДОЛИНА”
Сайт компанії:www.dolina.ua
 

Група компаній ДОЛИНА – об’єднання підприємств, що спеціалізуються на розробці, дослідженні та впровадженні в сільськогосподарське виробництво стимуляторів росту рослин та мікродобрив. Висококваліфіковані менеджери з вищою агрономічною освітою ретельно вивчають потреби сільгоспвиробників всіх рівнів – від невеличких фермерських господарств до крупних холдингів. На базі цього аналізу у власних, сучасно обладнаних хімічних лабораторіях злагоджений колектив наукового відділу у складі хіміків – синтетиків, хіміків – аналітиків та вчених агрономів працюють над створенням нових препаратів та вдосконаленням існуючих.