Інтернет-магазин «ВПОЛІ» піклується про врожай наших покупців, тому надає якісний посівний матеріал і ефективні засоби догляду за культурними рослинами хімічного і біологічного походження. Ми працюємо виключно з офіційними виробниками і постачальниками, які мають багаторічний досвід перебування на українському аграрному ринку і зарекомендували себе, як стабільні та надійні партнери. Являємося офіційними постачальниками від українських виробників насіння ТОВ «ВНІС», ПП «ЮГ Агролідер», ГК «МАЇС», «Нертус Агро», а також виробників засобів захисту і стимуляції росту рослин «Biona», «Долина», «Укравіт», « Альфа Хімгруп ».

Інформація

Вся пропонована нами продукція проходить надійний контроль, має свідоцтво державної реєстрації та відповідні сертифікати якості. Збереження тари і упаковки ретельно перевіряється під час надходження товару на склади, для відповідального зберігання, яке здійснюється в спеціально обладнаних складських приміщеннях. Ведеться суворий контроль за зберіганням і доставкою товару в відділення перевізника. Проводиться дбайливе завантаження і розвантаження товару.

Сертифікати якості

У супровідних документах, на вимогу клієнта, ми надаємо всі необхідні сертифікати відповідності на кожну окрему партію. Нижче наведені приклади сертифікатів від виробників, які ми можемо надати в залежності від придбаного товару і його поставок:

Сертифікат 1

Сертифікат 2

Сертифікат 3

Сертифікат 4

Закачати всі сертифікати

УВАГА!

Залишки невикористаного посівного матеріалу, добрив  або засобів по догляду за рослинами обміну та поверненню не підлягають! 

За якість продукції відповідальність несе виробник! У разі виникнення претензій по невідповідності товару заявленим сертифікатам якості, а також при виникненні будь-яких спорів, адміністрація інтернет магазину «ВПОЛІ» допомагає зв’язатися з виробником і бере участь в експертній комісії з врегулювання конфлікту, що склався. 


Інтернет-магазин «ВПОЛІ» – це надійний партнер в боротьбі за якісний врожай!