Вполі

Інтернет-магазин «ВПОЛІ»

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «ВПОЛІ»

Якщо Ви бажаєте придбати якісне насіння, добрива та засоби захисту рослин (ЗЗР), тоді Вам саме до нас! Інтернет-магазин «Вполі» – це структурний підрозділ ТОВ «АГРО ІНТЕРТРЕЙД», яке є торговим представником провідних українських виробників посівного матеріалу та засобів догляду й захисту рослин, таких як: ВНІС, МАЇС, ЮГ Агролідер, Нертус Агро, Агроспецпроект, Укравіт, АХТ, Хімагромаркетинг, Дар Агро, ALFA Smart Agro, Долина, Біона.

Крім того, в нашому асортименті є продукція від іноземних виробників Limagrain, Lidea («Лидеа»), RAGT (РАЖТ Семенс Україна), Brevant, Syngenta, LABOULET, Mirasol Seed та інші.

МИ ДБАЄМО ПРО ВАШ ВРОЖАЙ!

Переваги роботи з нами

Чому варто стати нашим клієнтом:

Асортимент і гарантія якості

Шляхом ретельного відбору, ми створили ідеальний асортимент виключно з якісної сертифікованої продукції від кращих українських та закордонних виробників.

Простота в оформленні замовлення

Ми пропонуємо зручний і простий у використанні інтерфейс нашого сайту, за допомогою якого будь-яка людина, навіть мало знайомий з комп'ютером, може швидко оформити замовлення будь-якого обсягу.

Відповідальність

За час свого існування інтернет - магазин «В ПОЛІ» зарекомендував себе, як відповідальний і чесний магазин, який йде на зустріч своїм клієнтам.

Орієнтація на потреби клієнта

Наші консультанти завжди допоможуть зорієнтуватися серед великого різноманіття найменувань і зробити правильний вибір, спираючись на кліматичну зону, переваги клієнта за технологією вирощування та бажаного виробника посівного матеріалу і ЗЗР.

Оптимальні терміни поставки товару

З метою ефективного використання посівного матеріалу та засобів, призначених для захисту і догляду за рослинами, ми готові в найкоротші терміни виконати замовлення. Доставку здійснюємо в будь-які регіони України зручним для клієнта перевізником.

Наші довольні кліенти

image
“Я третий год пользуюсь услугами магазина. Нравится ассортимент представленных товаров, скорость обработки и доставки заказа, возможность выбора времени доставки.”
Сергей
“В который раз заказываю семена в вашем магазине, качество и ассортимент на высоте, цены радуют (особенно важно), консультанты, всегда вежливые и высококвалифицированные, всегда помогают разобраться в асортименте. Доставка работает как часы, я всем соседям рекомендовала ваш магазин, все довольны, никаких нареканий. Так держать.”
Елена

Що ми пропонуємо

Інтернет-магазин «ВПОЛІ» працює в сфері роздрібної та оптової торгівлі. У нас можуть здійснити замовлення як фізичні особи, так і юридичні фірми. Основне завдання нашої діяльності – надати максимальну допомогу клієнту у виборі продукту, якого він потребує, не залежно від обсягу поставки.
На сторінках інтернет – магазину Ви можете придбати:

0

Товарів

0 +

задоволених клієнтів

0 +

Брендів

0 %

позитивних відгуків

Наші реквізити:

ТОВ «АГРО ІНТЕРТРЕЙД»
р / с 26001526804 в АТ “Райффайзен Банк Аваль”
МФО 380805
код ЄДРПОУ: 40582233
Тел.: (097) 003-55-00 / (095) 543-00-00 / (067) 587-28-48

Електронна пошта: info@vpoli.ua

Кошик