Інтернет-магазин «ВПОЛІ» піклується про врожай наших покупців, тому надає якісний посівний матеріал і ефективні засоби догляду за культурними рослинами хімічного і біологічного походження. Ми працюємо виключно з офіційними виробниками і постачальниками, які мають багаторічний досвід перебування на українському аграрному ринку і зарекомендували себе, як стабільні та надійні партнери. Являємося офіційними постачальниками від українських виробників насіння ТОВ «ВНІС», ПП «ЮГ Агролідер», ГК «МАЇС», «Нертус Агро», а також виробників засобів захисту і стимуляції росту рослин «Biona», «Долина», «Укравіт», «Альфа Хімгруп».

Інформація

Вся пропонована нами продукція проходить надійний контроль, має свідоцтво державної реєстрації та відповідні сертифікати якості. Збереження тари і упаковки ретельно перевіряється під час надходження товару на склади, для відповідального зберігання, яке здійснюється в спеціально обладнаних складських приміщеннях. Ведеться суворий контроль за зберіганням і доставкою товару в відділення перевізника. Проводиться дбайливе завантаження і розвантаження товару.

Сертифікати якості

У супровідних документах, на вимогу клієнта, ми надаємо всі необхідні сертифікати відповідності на кожну окрему партію. Нижче наведені приклади сертифікатів від виробників, які ми можемо надати в залежності від придбаного товару і його поставок:

/*! elementor – v3.8.1 – 13-11-2022 */
.elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=”.svg”]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}


Порядок повернення товару

 

    • Повернення товару в Інтернет-магазин можливе тільки у випадку, якщо товар залишився належної якості.

    • Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

    • Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

    • При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.

УВАГА!

Залишки невикористаного посівного матеріалу, добрив  або засобів по догляду за рослинами обміну та поверненню не підлягають! 

За якість продукції відповідальність несе виробник! У разі виникнення претензій по невідповідності товару заявленим сертифікатам якості, а також при виникненні будь-яких спорів, адміністрація інтернет магазину «ВПОЛІ» допомагає зв’язатися з виробником і бере участь в експертній комісії з врегулювання конфлікту, що склався. 


Інтернет-магазин «ВПОЛІ» – це надійний партнер в боротьбі за якісний врожай!