з 08:30 до 21:00
Зворотній дзвінок
(097) 00-355-00
Назад
  • Оракул насіння
  • Оракул насіння
  • Оракул насіння
Оракул насіння

В наявності

Об'єм - 1 л

Виробник - Долина


Доступні опції

  • 260 грн за лІтр
Виробник Долина
Діюча речовина N, P2O5, K2O, SO3, Fe, Cu, Zn, Бор B, Mn, Co, Mo
Культура зернові, соняшник, кукурудза, зернобобові, ріпак, картопля, буряк, виноград, плодово-ягідні, овочеві та ін.
Об'єм 1 л
Тара за лІтр
Призначення комплексне рідке мікродобриво, для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, замочування живців

Інтернет-магазин "ВПОЛІ", для обробки посівного матеріалу і саджанців овочевих, плодових і декоративних культур з метою їх вкорінення, пропонує купити комплексне мікродобриво «Оракул насіння» від ГК «Долина», яка спеціалізується на розробці, дослідженні та впровадженні в сільськогосподарське виробництво ефективних мікродобрив та препаратів стимуляції росту і розвитку рослин.


Склад препарату:

Азот N - 20 гр / л;

Фосфор P2O5 - 99 гр / л;

Калій K2O - 65 гр / л;

Сірка SO3 - 57 гр / л;

Залізо Fe - 15 гр / л;

Мідь Cu - 5,4 гр / л;

Цинк Zn - 5,4 гр / л;

Бор B - 1,8 гр / л;

Марганець Mn - 15 гр / л;

Кобальт Co - 0,1 гр / л;

Молібден Mo - 0,4 гр / л.


Підвищені концентрації азоту в ґрунті не засвоюються рослинами без наявності ряду мікроелементів, таких як: калій, сірка, мідь, марганець і молібден.

Мікроуелементи в складі препарату знаходяться в хелатній формі.

Хелати - це з'єднання, в яких іони металів (Fe, Mn, Zn, Cu, Co) стабілізовані за допомогою органічних молекул. Саме тому хелати мікроелементів сумісні з протруйниками і не дають осаду в бакових сумішах.


Фосфор відповідає за розвиток кореневої системи, зимостійкість озимих культур і стійкість посівів до вилягання. Максимальне значення наявності фосфору має на початковому етапі розвитку культури і його недолік неможливо компенсувати на інших етапах. Фосфор знаходиться в складі органічної молекули тому швидко проникає в тканини рослини.

Калій стимулює поділ клітин і підвищує схожість рослини.

Мідь підвищує стійкість рослин до несприятливих погодних умов. Внесення високих норм азотних добрив значно підвищує потребу рослини в міді.

Марганець є каталізатором більшості ферментних комплексів, особливо тих, які відповідають за дихання рослини. Він в поєднанні з міддю попереджає ураження рослин рядом захворювань.

Бор сприяє транспортации гормонів росту до точок росту. При його дефіциті рослини гинуть на стадії проростання, так як фермент, який окисляє в рослинах феноли, стає занадто активним і робить їх дуже токсичними.

Цинк підвищує швидкість поділу клітин. При його недоліку відбувається затримка або зупинка росту рослини.


Переваги препарату:

  • застосовується з метою підвищення енергії проростання насіння, (особливо важливо для насіння з низькою масою 1 тисячі);
  • забезпечує рослину доступними елементами живлення, починаючи від самих ранніх фаз росту і розвитку;
  • здійснює стимуляцію зростання і розвитку кореневої системи, завдяки чому сходи міцні, дружні і вирівняні, з оптимальною густотою стояння;
  • рослина піддається меншому впливу несприятливих погодних умов, нестачі елементів живлення, підвищується конкурентна спроможність по відношенню до бур'янів;
  • підвищує імунітет (рослина стає більш стійкою до захворювань).


Спосіб застосування і норми витрат:

Культура

Норма внесення, л/т

Зернові

0,5 ― 1,0

Кукурудза,соняшник, ріпак,зернобобові культури, буряки (цукрові, столові та кормові)

1,0 ― 1,5

Овочі та інші культури

50 мл/л води

Картопля

0,6 ― 1,0

Плодово-ягідні, виноград

50 ― 60 мл/л води

Мікродобриво «Оракул насіння», а також інші ефективні сертифіковані препарати, призначені для підвищення врожайності культурних рослин можна купити за доступною ціною в інтернет-магазині «ВПОЛІ» з доставкою по всій Україні. Крім того, наші консультанти завжди готові надати своїм клієнтам інформативну допомогу в питаннях застосування конкретного препарату. Для цього достатньо зателефонувати за одним із вказаних номерів або ж залишити заявку у нас на сайті.
Ваш відгук відправлено і з'явиться на сайті після модерації

ок