з 08:30 до 21:00
Зворотній дзвінок
(097) 00-355-00
Назад
 • Респекта
 • Респекта
 • Респекта
 • Респекта
Респекта

В наявності

Об'єм - 2 л

Виробник - Biona


Доступні опції

 • 1 300 грн живі клітини бактерії Pseudomonas aureofaciens і продукти їх метаболізму
Виробник Biona
Призначення для придушення бактеріальної і грибкової інфекції
Об'єм 2 л
Діюча речовина живі клітини бактерії Pseudomonas aureofaciens і продукти їх метаболізму
Культура зернобобові культури


Інтернет-магазин "ВПОЛІ", для придушення бактеріальної і грибкової інфекції на насінні, проростках і сходах бобових культур, пропонує купити біологічний протруйник "Респекта" від компанії «Біона», яка є провідним виробником біопрепаратів і спеціалізується на розробці і впровадженні біотехнологій в агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистою і абсолютно безпечною.


Склад препарату:

- Живі клітини бактерії Pseudomonas aureofaciens і продукти їх метаболізму.

До кінця терміну зберігання кількість життєздатних клітин становить не менше 2,0х 109 КУО / мл.

Препаративна форма: рідина жовто-коричневого кольору.


Механізм дії:

Штами бактерії P. аureofaciens чинять багатосторонню позитивну дію на рослини:

1. Продукують пігменти, звані сідерофори, які зв'язують залізо і транспортують його в клітини бактерій. Сідерофори схожі з тривалентним залізом, тому утворюють з ним стабільні комплекси, недоступні для використання фітопатогенними мікроорганізмами. Зв'язування заліза сідерафорами призводить до обмеження зростання фітопатогенних мікроорганізмів і поліпшення росту рослин.

2. Здатні продукувати феназіни- природні антибіотики, які відіграють важливу роль в придушенні зростання збудників хвороб зернобобових культур.

3. Синтезують фітогормони індолил-3-оцтової кислоти (ІОК), шляхом колонізації ризосфери зернобобових культур, яка є стимулятором росту і покращує розвиток кореневої системи рослин.

4. Підвищують стійкість рослин до фітопатогенних грибів шляхом стимуляції вмісту фитоалексинов (антибіотики) в стеблах рослин, завдяки чому підвищується природний імунітет культурних рослин до патогенної мікрофлори.


Особливості препарату:

 • захищає насіння, проростки та сходи бобових культур від ряду захворювань, таких як: бактеріоз, в'янення і кореневі гнилі;
 • стимулює розвиток кореневої системи;
 • перетворює фосфор в доступну для рослин форму Р12-15 кг / га;
 • завдяки колонізації кореневої системи, забезпечує її захист протягом всього періоду вегетації;
 • значно підвищує схожість і енергію проростання насіння;
 • на 100% сумісний в баковій суміші з інокулянтами;
 • не викликає адаптації у патогенних мікроорганізмів.


Способи обробки :

Препарат необхідно рівномірно розподілити по поверхні посівного матеріалу (будь-яким зручним / доступним способом).

Норма витрати препарату становить 1 л / т зернобобових, витрата робочого розчину 10 л / т насіння. Дрібнонасіннєві бобові трави (конюшина, люцерна) обробляються з розрахунку 0,1 л на гектарну норму.


Особливості застосування:

 • обробку проводити в закритому приміщенні, при перевезенні накривати брезентом уникаючи попадання прямих сонячних променів;
 • при обробці використовувати не хлоровану воду;
 • відкритий препарат і протравлений посівний матеріал висадити в день обробки з метою збереження ефективності препарату;
 • посів здійснювати у вологий грунт.


Упаковка: пакет в картонній коробці "bag-in-box", 2 л

Термін зберігання:

6 місяців при температурі від +4 до + 10 ° С.

Зберігати препарат в захищеному від світла місці.


Безпека: препарат абсолютно нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не фітотоксичний.


В інтернет магазині «ВПОЛІ» можна купити протруйник "Респекта", а також інші ефективні біопрепарати, головною особливістю яких є їх безпека для людини і навколишнього середовища. Наші фахівці готові надати більш детальну інформацію щодо рекомендацій із застосування конкретного препарату, для цього необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами.

Вся пропонована нами продукція відповідає необхідним сертифікатам якості і купити її можна у нас з доставкою в усі регіони України.Ваш відгук відправлено і з'явиться на сайті після модерації

ок