з 08:30 до 21:00
Зворотній дзвінок
(097) 00-355-00

Нині серед основних сільськогосподарських культур чільне місце займає ріпак. Ріпак – важлива олійна культура, що з’явилася близько 1500-1800 років тому внаслідок спонтанного схрещування свиріпи та капусти. На думку вчених, ріпак походить з Європи. Його батьківщина – Англія та Голландія, звідки він в ХVІ столітті був завезений в Німеччину, потім в Польщу та на Західну Україну.
З погляду агрономії ріпак має 6 головних переваг:

1. Ріпак є чудовим попередником. Він рано звільняє поле, покращує структуру і родючість ґрунтів, зменшує ризик водної та вітрової ерозії, знижує засміченість полів. 

2. Раннє достигання культури. Зелену масу озимий ріпак формує раніше за інші кормові культури – вже в середині квітня або на початку травня.  

3. Ріпак – хороший сидерат. Він може забезпечити збільшення органічної речовини в ґрунті.

4. Виступає у якості біофуміганта. Добре розвинена коренева система сприяє зменшенню забур’яненості полів. За правильної технології вирощування ріпаку знижується інтенсивність ерозії ґрунтів внаслідок покращення їхньої структури.

5. Ріпак позитивно впливає на навколишнє середовище, якщо порівнювати з економічною вигодою. Доведено, що 1 га посівів ріпаку виділяє майже 10,6 млн л кисню.  

6. Його можна вирощувати на всіх типах ґрунтів із рН 6,0 – 7,0. 


У багатьох країнах ріпак – стратегічна культура для виробництва олії, яка використовується у харчовій промисловості, а за своїми властивостями складає конкуренцію навіть оливковій. Також ріпакова олія може бути сировиною для виробництва біодизеля, мастил і пластику. До речі, ця культура є одним із найкращих медоносів, оскільки період цвітіння триває понад 30 днів, і з одного гектара ріпаку можна отримати до 100 кг меду.

В Україні переважно вирощують ріпак озимий, а, наприклад, у Китаї, Канаді та Австралії – ріпак ярий. Посівні площі під ріпаком озимим в Україні протягом останніх років досягли близько 1 млн га.

Впродовж перших 30–40 днів ріпак росте досить повільно, у цей час він утворює потужну кореневу систему. В озимого ріпаку восени утворюється листова розетка. Суцвіття нещільне, китицеподібне, починає зацвітати ярусно знизу до верху. Квіти у ріпаку жовті, бутони розташовані вище, ніж відкриті квітки. Найбільша врожайність припадає на нижній ярус, тому для отримання високих і сталих урожаїв його необхідно максимально захистити та зберегти.  

Відомо, що під час вибору гібрида ріпаку потрібно враховувати особливості та умови певної кліматичної зони. Тому зараз ми ознайомимо Вас з трьома гібридами компанії «РАЖТ Семенс-Україна», що мають різні строки сівби, а також індивідуальну адаптивність. «RAGT Семенс» проводить селекцію, виробляє й продає насiння в усьому свiтi. Компанія займається вирощуванням усіх основних видів польових культур і рослин для задоволення потреб європейської тваринницької галузі.


 Озимий ріпак РЖТ БОНАНЗА є ідеальним вибором для пізнього посіву. Гібрид пластичний до різних умов вирощування та ґрунтів, а також має високу толерантність до вертицильозу. 

Ріпак РЖТ ЖАКУЗЗІ має збалансовані темпи осінього розвитку, що забезпечують високу гнучкість у період посіву. Гібрид стійкий до фомозу та розтріскування. РЖТ ЖАКУЗЗІ розкриває високий потенціал продуктивності за інтенсивної технології вирощування.


РЖТ НІЗЗА КЛ має систему гербіцидного захисту – Clearfield. Висока толерантність до вертицильозу, стійкість до вилягання, швидкий весняний розвиток – це все про зазначений гібрид. Він чудово адаптується до різних схем живлення та має доволі швидке весняне відновлення вегетації.

Рекомендується дотримуватись термінів і норми висіву, оскільки потрібно розуміти, що загущені та перерослі посіви більш здатні до переростання, що може призвести до підняття точки росту над поверхнею ґрунту, і внаслідок цього може зменшитися їх захищеність у морозний період.

Якщо Ви бажаєте придбати якісне насіння ріпаку, то варто звертатися до перевірених дистриб'юторів. Як добре, що Ви завітали саме на наш сайт, адже в нас лише перевірена продукція, що вирізняється відмінною якістю та врожайністю.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами: 

☎ Kyivstar: +38 (097) 00-355-00

☎ Vodafone: +38 (095) 54-300-00 

Наші менеджери із радістю проконсультують та за необхідності піднімуть Вам настрій.

«За Вами – вибір, за нами  – якість!»

Ⓒ Інтернет-магазин «ВПОЛІ»

 

Ці товари можуть вас зацікавити