з 08:30 до 21:00
Зворотній дзвінок
(097) 00-355-00

Інтернет-магазин «Вполі» - ми дбаємо про Ваш врожай

Якщо Ви бажаєте придбати якісне насіння, добрива та засоби захисту рослин (ЗЗР), тоді Вам саме до нас! Інтернет-магазин «Вполі» - це структурний підрозділ ТОВ «АГРО ІНТЕРТРЕЙД», яке є торговим представником провідних українських виробників посівного матеріалу та засобів догляду й захисту рослин, таких як: ВНІС, МАЇС, ЮГ Агролідер, Нертус Агро, Агроспецпроект, Укравіт, Альфа Хімгруп, Долина, Біона. Крім того, в нашому асортименті є продукція від іноземних виробників Caussade semences, Euralis Semences, Limagrain, Pioneer, Syngenta та інші.

Що ми пропонуємо

Інтернет-магазин «ВПОЛІ» працює в сфері роздрібної та оптової торгівлі. У нас можуть здійснити замовлення як фізичні особи, так і юридичні фірми. Основне завдання нашої діяльності - надати максимальну допомогу клієнту у виборі продукту, якого він потребує, не залежно від обсягу поставки.
На сторінках інтернет - магазину Ви можете придбати:

Переваги роботи з нами

Чому варто стати нашим клієнтом:

1. Асортимент і гарантія якості

Шляхом ретельного відбору, ми створили ідеальний асортимент виключно з якісної сертифікованої продукції від кращих українських та закордонних виробників.

2. Відповідальність

За час свого існування інтернет - магазин «В ПОЛІ» зарекомендував себе, як відповідальний і чесний магазин, який йде на зустріч своїм клієнтам.

3. Простота в оформленні замовлення

Ми пропонуємо зручний і простий у використанні інтерфейс нашого сайту, за допомогою якого будь-яка людина, навіть мало знайомий з комп'ютером, може швидко оформити замовлення будь-якого обсягу.

4. Орієнтація на потреби клієнта

Наші консультанти завжди допоможуть зорієнтуватися серед великого різноманіття найменувань і зробити правильний вибір, спираючись на кліматичну зону, переваги клієнта за технологією вирощування та бажаного виробника посівного матеріалу і ЗЗР.

5. Оптимальні терміни поставки товару

З метою ефективного використання посівного матеріалу та засобів, призначених для захисту і догляду за рослинами, ми готові в найкоротші терміни виконати замовлення. Доставку здійснюємо в будь-які регіони України зручним для клієнта перевізником.

Наша команда

Наша команда менеджерів складається з досвідчених фахівців, які зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Головний
бухгалтер

Людмила Миколаївна

Агроном
консультант

Наталія

Менеджер по роботі з клієнтами

Діана

Менеджер по роботі з клієнтами

Вікторія

Менеджер по роботі з клієнтами

Ірина

Наші реквізити:

ТОВ «АГРО ІНТЕРТРЕЙД»
адрес: 21032 м. Вінниця, вул. Київська, 60
р / с 26001526804 в АТ "Райффайзен Банк Аваль"
МФО 380805
код ЄДРПОУ: 40582233
Тел.: (097) 40-63-023/ (097) 41-01-276

Електронна пошта: info@vpoli.ua

ДАВАЙТЕ ПРОЙДЕМО РАЗОМ З НАМИ ШЛЯХ ДО ПРОЦВІТАННЯ ВАШОГО ПІДПРИЄМСТВА!

ЗАДОВОЛЕНІ КЛІЄНТИ - МЕТА НАШОЇ РОБОТИ!