з 08:30 до 21:00
Зворотній дзвінок
(097) 00-355-00
Назад
 • Ефект Біо
 • Ефект Біо
 • Ефект Біо
Ефект Біо

В наявності

Об'єм - 10 л

Виробник - Biona


Доступні опції

 • 1 800 грн Живі вегетативні клітини та спори бактерій
Виробник Biona
Призначення грунтово-добривний препарат, для розкладання рослинних залишків у грунті
Об'єм 10 л
Діюча речовина Живі вегетативні клітини та спори бактерій
Культура усі культури

Інтернет-магазин "ВПОЛІ", для розкладання рослинних залишків у грунті, нормалізації його корисної мікрофлори і придушення патогенної, а також захисту культурних насаджень від різних захворювань, пропонує купити грунтово-добривний препарат "Ефект Біо" від компанії «Біона», яка є провідним виробником біопрепаратів і спеціалізується на розробці та впровадженні біотехнологій в агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистої і абсолютно безпечною.


Склад препарату:

- міцелії і хламідоспори грибів Trichoderma viride, Trichoderma lignorum, живі клітини бактерії Bacillus acidocaldarius, целюлозолітичний комплекс.

До кінця терміну зберігання кількість життєздатних клітин становить не менше 2х 109 КУО / мл.

Препаративна форма: рідина світло-коричневого кольору.


Механізм дії:

1. Мікроміцети Trichoderma lignorum, Trichoderma viride, здійснюють придушення фітопатогенних грибів - прямим паразитуванням, конкуренцією за субстрат, а також виділенням біологічно активних речовин, що пригнічують розвиток збудників захворювань і гальмують їх репродуктивну здатність.

2. Bacillus spp., діє синергічно з грибами роду Trichoderma, підвищуючи їх активність, а також виробляє ферменти (целюлази, альфа-амілазу, глюко-амілазу, естеразу), які розщеплюють клітинні стінки, переводять складні органічні речовини в доступну для рослин форму.

3. Целюлозолітичний комплекс сприяє швидкому зростанню на рослинних рештках корисних мікроорганізмів і більш повному розкладанню рослинних залишків.


Відмінності препарату:

 • основне призначення - розкладання рослинних залишків і нормалізація мікрофлори грунту;
 • сприяє рекультивації грунту розкладаючи рослинні залишки різних культур;
 • збагачує грунт поживними речовинами покращуючи його структуру і родючість;
 • має підвищену мікробіологічної активністю;
 • відрізняється стійкістю до перепадів температур (+5 - + 40°С) і хімічного забруднення грунту;
 • активна «робота» «Ефект Біо» триває 6-7 місяців, при настанні несприятливих природних умов (мороз, посуха) утворюються спорові форми, стійкі до цих чинників;
 • підвищує врожайність.


Витрата препарату:

Культури з дрібним стеблом (пшениця, ячмінь, горох та ін.) - 1,5 - 2,0 л / га

Культури з великим стеблом (кукурудза, соняшник, ріпак, буряк і т. Д.) - 2,5-3,0 л / га

Робочий розчину - 200-300 л / га.

Для обробки стерні злакових, рослинних залишків сої, ріпаку, сорго, кукурудзи - внесення проводять безпосередньо при підготовці грунту перед дискуванням.

На цукровому буряку для профілактики коренеїдів вноситися також перед дискуванням або перед основною обробкою (в залежності від агротехніки). Застосування допустимо проводити з передпосівною культивацією або з внесенням рідких добрив, або грунтового гербіциду з мінімальним зароблянням в грунт.


Особливості застосування:

 • уникати внесення препарату при сонячному світлі;
 • обробку проводять ввечері після 17: 00-18: 00 або в нічний час, пізньої осені допускається обробка вдень у безсонячну погоду при температурі не нижче + 5 ° С;
 • для достатнього повітрозабезпечення мікроорганізмів, оптимальна глибина заробки рослинних залишків у грунт становить 5 -16 см;
 • необхідно в найкоротші терміни після обробки провести заробку в грунт;
 • перед застосуванням збовтати;
 • робочі розчини використовуються в день приготування;
 • щоб уникнути засмічення розпилювачів обприскувача бажано препарат фільтрувати через марлю або сито.

Термін зберігання: 60 днів при температурі від +4 до + 10 ° С в захищеному від світла місці.

Безпека: препарат абсолютно нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не  фітотоксичний.


В інтернет магазині «ВПОЛІ» можна купити грунтово-добривний препарат "Ефект Біо", а також інші ефективні біопрепарати, головною особливістю яких є їх безпека для людини і навколишнього середовища. Наші фахівці готові надати більш детальну інформацію щодо рекомендацій з застосування конкретного препарату, для цього необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами.

Вся пропонована нами продукція відповідає необхідним сертифікатам якості і купити її можна у нас з доставкою в усі регіони України.


Ваш відгук відправлено і з'явиться на сайті після модерації

ок