з 08:30 до 21:00
Зворотній дзвінок
(097) 00-355-00

інтернет магазин насіння і засобів захисту рослин

Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину насіння і засобів захисту рослин «ВПОЛІ»

Ми є торговими представниками провідних виробників посівного матеріалу, засобів захисту і догляду за культурними рослинами, серед яких такі відомі українські марки, як: ALFA Smart Agro, Ukravit, Biona, Долина, ГК Маїс, ТОВ ВНІС, ПП Юг Агролідер, Нертус Агро, Агроспецпроект, а також іноземні компанії Syngenta, Pioneer, Euralis Semences, Caussade semences, Limagrain та інші.

Діяльність нашої компанії спрямована на досягнення низки цілей, таких як:

 • ефективний розвиток українського сільського господарства;
 • надання консультативної допомоги клієнтам, з метою підбору оптимального насіння, добрив і комплексу захисних заходів;
 • сприяння в вирощуванні якісної та безпечної продукції;
 • досягнення високих кількісних показників врожайності при мінімальних витратах наших клієнтів;
 • збільшення прибутковості сільськогосподарських підприємств України без шкоди для навколишнього середовища.

Якісна сертифікована продукція - це головна спеціалізація інтернет-магазину «ВПОЛІ». Насіння і добрива з нашого асортименту зацікавлять як великих сільгоспвиробників, так і фермерів з незначними обсягами виробництва. Крім того, пропозиції регулярно поповнюються новими високоврожайними гібридами та ефективними препаратами, для захисту і догляду за ними.

Асортимент продукції

У нас фізичні та юридичні особи можуть придбати оптом і в роздріб товар, який пройшов чисельні перевірки в польових умовах і підтвердив свою ефективність, а саме:

10 причин чому варто стати нашим клієнтом

У своїй роботі ми неухильно керуємося рядом принципів:

 1. Надійність - співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками посівного матеріалу, засобів захисту і догляду за культурними рослинами, які зарекомендували себе як надійні контрагенти.
 2. Гарантія якості - весь товар, представлений на сайті, проходить ретельний контроль і має відповідні сертифікати, які це підтверджують.
 3. Економність - товар до Вас надходить без зайвих посередників, так як ми є прямими дистриб'юторами багатьох виробників і наші ціни найнижчі на ринку.
 4. Лояльність - діє гнучка система знижок для оптових клієнтів, більш детально про яку можна дізнатися у наших консультантів.
 5. Індивідуальний підхід - надаємо максимальну допомогу всім клієнтам у виборі необхідного товару з урахуванням агрокліматичних умов, технологій вирощування та особистих уподобань щодо виробника, не залежно від обсягу поставки.
 6. Професіоналізм - в команді консультантів є агрономи з багаторічним досвідом вирощування сільськогосподарської продукції, які нададуть вичерпну інформаційну допомогу з різних питань, а також здатні підготувати комплексні схеми вирощування та догляду за конкретною культурою.
 7. Простота в оформленні замовлення - зручне меню нашого сайту дозволить навіть малознайомій з комп'ютером людині знайти потрібний товар, ознайомитися з його описом і здійснити замовлення через повну форму, або використовувати розділ «Задати питання», для оперативного зв'язку з нашим експертом.
 8. Доступність - з нами можна зв'язатися через форму на сайті, по телефону, через приватне повідомлення в численних соціальних мережах або по електронній пошті.
 9. Своєчасні поставки - з метою ефективного використання посівного матеріалу та засобів, призначених для захисту і догляду за рослинами, ми готові в найкоротші терміни виконати замовлення, здійснивши доставку в будь-які регіони України зручним для клієнта перевізником.
 10. Відповідальність - за час свого існування інтернет-магазин насіння та засобів догляду за рослинами "ВПОЛІ» зарекомендував себе як стабільний і чесний магазин, адміністрація якого завжди йде на зустріч клієнту.

Ми цінуємо кожного клієнта і його час, тому безперервно розвиваємося і вдосконалюємося, з метою оптимізації роботи та своєчасного надання якісних товарів.

У нас Ви можете купити ефективне насіння та препарати для якісного врожаю.
Ми знаємо як Вам допомогти!

Онлайн курсы IT