Як викорчувати та очистити заросле поле?
Кустарники (площади несельскохозяйственного назначения)

Вирішили  взяти в оренду та засіяти заросле поле . З чого почати ?

Ответ эксперта

Нині в Україні існує велика кількість занедбаних зарослих полів, фруктових садів та виноградників. Як то кажуть: «На словах це високорентабельні землі, а на ділі – збитки».

Очищення поля виконується у 2 етапи. Перший етап – перетворення біомаси в паливну тріску або дрова з можливістю подальшого використання. Другий етап є складнішим, адже вимагає більше роботи та клопоту. До нього входять: видалення пнів та коренів дерев, розчищення ділянки від бур’янів і чагарників.

Зазвичай люди корчують поля бульдозером, ескаватором, плантажним плугом, при цьому використовуючи велику кількість трудових резервів та дизельного палива. У підсумку можна отримати незаплановані додаткові витрати, великі ями на ділянці та гору пнів і коренів, які потребуватимусь утилізації. Крім того, існує великий ризик періодичних ремонтів дискової борони, можуть виходити з ладу сошники посівної машини. Під час посадки дана техніка може наштовхнутися на каміння і фрагменти коріння, що залишаться після боронування.

Альтернативою традиційному корчуванню є використання поверхневих мульчерів, які забезпечують виконання важкої роботи при цьому звільняючи людські ресурси. Ці машини якісно:

  •  розліснюють захаращені порослю поля або сади;
  •  корчують дерева та пні на земельній ділянці;
  •  подрібнюють каміння для того, щоб зробити ділянку придатною для с/г;
  •  видаляють зелені насадження та ін.

Для підсумкового максимально ефективного очищення території варто обов’язково врахувати унікальність кожної ділянки та підібрати індивідуальний підхід при виборі методу очищення.

Боротьба з багаторічними та високорослими бур’янами – справа відповідальна і важка. Тому якщо Ви хочете отримати надійний результат, то радимо додатково застосовувати гербіциди суцільної дії на основі солей гліфосату, такі як: Раундап, його замінники – Отаман, Геліос, Гліфовіт, Сокар, Тотал та інші. Зменшити норму витрати гліфосату та посилити дію у боротьбі з багаторічними широколисними та коренепаростковими бур’янами допоможе використання поверхнево активних речовин (прилипачів) та спільні бакові суміші з додаванням 2,4 Д, ефіру, флорасуламу або дикамби. Перелічені гербіциди, у допустимих нормах, зводять до мінімуму небезпечний вплив на навколишнє середовище і не завдають шкоди організму людини. Відмирання рослин відбувається протягом двох тижнів, за цей час руйнується їхня наземна частина і коренева система.

Переваги цих препаратів:

– швидке та надійне знищення багаторічних та коренепаросткових бур’янів, які, до речі, не піддаються механічному нищенню;

– у ґрунті вони розкладаються на безпечні компоненти: вуглекислий газ, фосфати, тому дозволяється висаджувати культурні рослини вже через 2-4 тижні після обробки ділянки.

Наші консультанти готові ознайомитися з фотографіями Вашої ділянки, щоб допомогти підібрати найефективніший метод очищення території. Це приємний бонус від нашого інтернет-магазину!

Ми цінуємо свою репутацію і працюємо на результат – якісно очищену ділянку!

З повагою, Ваш інтернет-магазин «ВПОЛІ»