Ефективна боротьба з гризунами. Як позбавитися від мишей та крис?
Другое

Доброго дня. У нас невелика ділянка 6 гектар. Декілька років там було пасовище, тепер ми його розробили під пшеницю. Помітили, що досить багато мишей. Допоможіть будь-ласка підібрати засіб від них. Хотілося б щоб препарат був безпечний та не дуже дорогим.

Ответ эксперта

Більшості власників дрібних приватних садиб та великих фермерських господарств доводиться стикатися з шкідниками запасів (щурами, мишами, полівками, піщанками, ховрахами та іншими). У нашій країні ці шкідники запасів поширені практично повсюдно.
Поява гризунів зазвичай виявляють по нірках і слідах їх життєдіяльності. Після виявлення доказів їх перебування, необхідно приймати термінові заходи. Чим раніше почнеться боротьба із шкідниками, тим більше шансів зберегти високий врожай на полі з зерновими культурами.
Боротися з мишоподібними гризунами можна різними методами, але слід намагатися підбирати з них найбільш безпечні для людей і тварин.

У боротьбі з мишами та крисами на полі та у приватному секторі ми радимо використовувати препарат біологічного походження «Бактеронцид гель», оскільки наш досвід продажів даного засобу та відгуки покупців свідчать про високу ефективність такого методу.
Головною особливість родентицида «Бактеронцид гель» є його абсолютна безпечність не тільки для людей, але й для усіх живих істот, які не належать до родини мишоподібних, оскільки до його складу  входять бактерії Salmonella enterindis var Issatschenko , які викликають патогенез черевного тифу виключно у гризунів. Потрапляючи в організм шкідника через шлунок, бактерії проникають в кров і викликають незворотні процеси — септицемію і подальшу загибель. Інфекція має властивість передаватися від хворої особини до здорової, таким чином знищується уся колонія шкідників (10-15 діб після застосування для мишей і полівок, 10-25 діб для щурів і ховрахів).
Застосовують даний препарат, для якісного знищення гризунів на посівах, пасовищах, лісосмугах, скиртах, парниках. Також, даний засіб широко використовують у приватному секторі.
Приготувати приманку можна легко у домашніх умовах із дотриманням елементарних заходів безпеки. Для цього на 1 л препарату необхідно взяти 10 кг пропареного зерна. В зерно можна додавати соняшникову олію, для поліпшення смакових властивостей, запаху і кращої привабливості. Для зміни смакових якостей використовують ще кухонну сіль і замочування зерна. Варто добре перемішати суміш до повного всмоктування засобу у приманку.
У складських приміщеннях витрата приманки з розрахунку 2-3 гр / м2 (пів чайної ложки). Рекомендуємо попередньо розфасувати  у паперові кульки та розставити у місцях скупчення гризунів.
На сільськогосподарських угіддях при найвищій щільності мишей і полівок приманки витрачається не менше 2 кг/га, на багаторічних травах 3-4 кг / га.
При обробці стогів і скирт препарат попередньо розфасовують в паперові кульки по 15-20 г, і закладають в ніші на відстані 2 м одна від одної.

Хотілося б відмітити той факт, що даний засіб не потребує значних витрат, ефективний та рентабельний у використанні.

Після використання родентициду біологічного походження «Бактеронцид гель» мишоподібні шкідники зникають надовго не тільки з місць його застосування, але й з прилеглих територій у радіусі до одного кілометру.

Більш детально про препарат, для боротьби з мишами та щурами на дачі та у полі, його використання, а також про інші засоби захисту рослин від шкідників,  можна дізнатися на сторінках інтернет-магазину тут.